רכישת כרטיסים

מגוון מסלולים אטרקטיביים מחכים לכם! חלב על הזמן!

ניתן לרכוש כרטיסים אונליין או בהגעה למקום

תצפית קלאסית

כמה מדהים לצפות בכוכבים! במסלול הזה תהנו ממגוון פעילויות מעבר לצפייה בכוכבים. אז קדימה! נכנסים לפלנטריום ומכירים מהו בכלל פלנטריום, איך הוא עובד ומה הוא מראה לנו. אסטרונומיה, חלל, כוכבים ועוד מושגים ש(אולי) לא ידעתם עליהם יפתיעו אתכם בהדרכה מרתקת מהמדריכים המקצועיים והמדהימים שלנו! תמשיכו לסרט תלת מימד שישאב אתכם לעולם אחר ונסיים עם יציאה אל שמי הלילה הפתוחים של יטבתה- המקום הכי טוב בארץ לצפייה בכוכבים! עם צייני לייזר המדריך יסביר על קבוצות הכוכבים ובפעם הבאה שתיהיו בטיול אוהלים תדעו להסביר בעצמיכם איך מוצאים את כוכב הצפון! והדובדבן שבגבינת ירח- תוכלו לצפות בעצמיכם בטלסקופ מהמשוכללים בישראל שיראו לכם מקרוב את מה שתמיד ראיתם כנקודה זוהרת קטנה ואולי לא ראיתם בכלל…

תצפית שחלב על הזמן!

זה המסלול בשבילכם- ללהוטים על כוכבים! המסלול הזה מרחיב את מסלול התצפית הקלאסית, אז קדימה! מוכנים לתוספות חלביות מעניינות? נכנסים לפלנטריום ומכירים מהו בכלל פלנטריום, איך הוא עובד ומה הוא מראה לנו. נלמד מהו הקשר של חלב וחלל, איפה זה פוגש אותנו וכמה זה קדום בכלל? אסטרונומיה, חלל, כוכבים ועוד מושגים ש(אולי) לא ידעתם עליהם יפתיעו אתכם בהדרכה מרתקת מהמדריכים המקצועיים והמדהימים שלנו! נמשיך לסרט תלת מימד שישאב אתכם לעולם חללי וחלבי מרתק ונסיים עם יציאה אל שמי הלילה הפתוחים של יטבתה- המקום הכי טוב בארץ לצפייה בכוכבים! נשב על מחצלות פרוסות על החול המדברי הקסום עם פינוקים של מרשמלו על האש ושוקו יטבתמורגנה מרענן. עם צייני לייזר המדריך יסביר על קבוצות הכוכבים. ובפעם הבאה שתיהיו בטיול אוהלים תדעו להסביר בעצמיכם איך מוצאים את כוכב הצפון! והדובדבן שבגבינת הירח- תוכלו לצפות בעצמיכם בטלסקופ מהמשוכללים בישראל שיראו לכם מקרוב את מה שתמיד ראיתם כנקודה זוהרת קטנה ואולי לא ראיתם בכלל… תוך כדי ההנאה בצפייה העצמית בטלסקופ אתם תצולמו צילום אמנותי שתוכלו להדפיס בסיום הסיור על כוס מאג שתשאיר לכם את החוויה עד הכורסה בבית.

מרחיקים לכת

חכמים, גם עליכם חשבנו! רוצים להרחיב את הידע שלכם על אסטרונומיה? אוהבים תמיד לדעת עוד? רוצים לחוות באמת את הידע התאורטי שאתם לומדים? המסלול הזה בשבילכם! כאן המדריכים יעמיקו אתכם אל תוך החלל העמו. ללא ספק אתם תרחיקו לכת ותדעו על עוד הרבה מושגים חדשים וכמובן- כוכבי לכת!

חדר בריחה חללי

מלאים באנרגיה, אוהבים לפתור חידות, רוצים חדר בריחה מיוחד שעוד לא הכרתם? חדר הבריחה ההחללי שלנו ביטבתריום יוביל אתכם (או שאתם בעצם תובילו אותו) אל מסע מרתק בעולם החלל והחלב. תוך כדי פתרון החידות וההתקדמות במרחב המעוצב אתם תלמדו המון ותהינו מחוויה מלאה באנרגיה ותחושה תלת מימדית חללית! וכמובן מחכה לכם הפתעה כשתפצחו את החדר- תצפית כוכבים מרהיבה כמו שלא ראיתם מעולם! מדהים איך שרואים את הכוכבים כאן ביטבתריום! וכמובן- שתתנסו בצפייה עצמית בטלסקופ המשוכלל שלנו!

יטבתריום
קיבוץ יטבתה (פונדק יטבתה)
ד.נ. חבל אילות, מיקוד 8882000

שעות פעילות
ימים א'- ה' 17:00-00:00
שישי שבת וערבי חגי ישראל- סגור

כמה פרטים והכרטיסים בדרך מהירח!

נא מלאו את פרטיכם ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן