מה זה רפרודוקציה? כל מה שרציתם לדעת!

רפרודוקציה היא בעצם העתקת ציורים ויצירות אומנות דרך צילום, ובתכלס בעברית: שעתוק. 

כאן ב-GreatGallery תוכלו לרכוש רפרודוקציות של הציורים האהובים עליכם במחירים אטרקטיביים במיוחד.

אבל איך זה קורה? מהו התהליך שקורה כדי שיודפס ההדפס האיכותי והמדויק שנראה ממש כמו הציור המקורי?

הרפרודוקציה מאפשרת לקהל רחב יותר של אנשים לרכוש לעצמם וליהנות מיצירות אומנות וציורים ייחודיים במחירים נוחים. 

אנחנו ב-GreatGallery דואגים לתהליך איכותי ביותר של הפקת הדפסי הציורים- רפרודוקציות. כך, אתם- יכולים פשוט להזמין בראש שקט. ואם אתם אוהבים להרחיב את הידע שלכם או מסוקרנים מהו התהליך שעבר בציור שנמצא אצלכם בסלון, אתם מוזמנים להמשיך לקרא…

ישנם סוגים רבים של ציורים: ציורי שמן, אקריליק, פחם, רישום בעפרונות, פסטל, צבעי מים ועוד..

התהליך מתחיל בבחירת השיטה המתאימה לשעתוק בהתאם לשיטת הציור.

על מנת להדפיס את הציור על הקנבס, יש צורך בקובץ דיגיטלי שאותו המדפסת תדפיס. את הקובץ הזה ניתן להפיק בשתי דרכים: צילום וסריקה. לכל סוג ציור מתאימה שיטה אחרת להפקת הקובץ.

הסריקה, נעשית באמצעות מכונות סריקה חדשניות ביותר באיכות מקסימלית. סריקה תיעשה בדרך כלל לציורים קטנים. הצילום, נעשה באופן חכם ומקצועי ביותר. בו, ממקמים מצלמות דיגיטליות מהדגמים היקרים והאיכותיים לצד עמדות תאורה(ספוטים) המכוונות בזוויות שיגרמו לצילום להראות תלת מימדי ולא שטוח! זהו חלק חשוב מאוד שכאן ב-GreatGallery אנו שמים עליו דגש. ברגע שהתאורה לא מכוונת כראוי, הצילום של הציור יצא שטוח ומשיכות המכחול יראו כצורות ולא כמשיכות. לעומת זאת, כשהתאורה מכוונת כמו שצריך, כל משיחת מכחול תהיה בעלת אור וצל. מה שיקנה לצילום תחושה תלת מימדית ויקפיץ את איכות ההדפס. 

השלב הבא הוא התאמת הצבעים, הגוונים והטונים לערכים המדויקים שנמצאים בציור. שלב זה נעשה על ידי תוכנות עריכה מתקדמות. לתוכנות יש פונקציות חדישות ביותר ומתופעלות על ידי אנשי מקצוע מומחים. 

לבסוף, הקובץ (שכמובן הופק באיכות המרבית של 300DPI ויותר) מודפס על קנבס בגודל הרצוי מתוך מדפסת חדשנית בטכנולוגיה מתקדמת ואיכותית מאוד.

ההדפס נארז ומגיע אליכם במשלוח או נאסף באהבה והתרגשות על ידי הלקוח, נתלה במקום שהכי מתאים לו בבית, ומשרה את האווירה שאיתה רציתם לתבלן את החיים!

אז קדימה הזמינו עוד היום את הציור האהוב עליכם במחיר הכי אטרקטיבי שפגשתם! 

כמה קראתי

אולי יעניין אותך גם

ג'סו על קנבס
טיפים לציור נכון

מהו ג'סו? ואיך מורחים אותו?

הג'סו הוא חומר לבן המשמש כבסיס לציורים. יש לגסו' גמישות ייחודית שמסייעת לציור שצוייר עליו להתמודד עם שינויי לחות וטמפרטורה. ויותר מזה, הג'סו מונע מהצבעים

קראו עוד »
אמנות יהודית

הייחודיות של ציור על פני צילום

הציור הראליסטי יכול להיראות במבט ראשון ולא עמוק כצילום. אם כן, מה מיוחד בציור הראליסטי שאין בצילום? מה גורם לצופה להמשיך להתבונן בציור ולהתפעל ממנו?

קראו עוד »
כלי הציור

קנבס, מכחול, צבע וזהו?!

תמיד דמיינתם ציירים מציירים עם מכחולים וצבעים על גבי קנבס ו.. זהו. בלי יותר מידי תוספות ופרטים. אבל האמת היא שלציירים יש הרבה יותר כלים

קראו עוד »

כמה פרטים והכרטיסים בדרך מהירח!

נא מלאו את פרטיכם ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן